Szczegóły aktualności

Bros "nas czyta"
2012.10.05

W dniu wczorajszym opublikowaliśmy na naszej stronie aktualność pt.: „Przestańcie protestować, to zasadzimy drzewa”, a w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wiadomość mailową od pani Dagmary Chmieleckiej z firmy Bros. Bardzo cieszymy się z zainteresowania jakim cieszy się nasza strona internetowa ze strony firmy Bros, albowiem widzimy, że może w końcu inwestor zauważył nasze działania.
Poniżej prezentujemy Państwu treść wiadomości jaką otrzymaliśmy od pani Chmieleckiej oraz naszą natychmiastową odpowiedź. Stanowisko pani Chmieleckiej zostanie opublikowane, jak tylko je otrzymamy.

Treść maila od pani Dagmary Chmieleckiej:

From: Dagmara Chmielecka [mailto:dagmara.chmielecka@bros.pl]
Sent: Friday, October 05, 2012 2:38 PM
To: kontakt@kicinonline.pl
Subject: dot. nieprawdziwych informacji zamieszczonych na stronie http://www.kicinonline.pl
Importance: High


Dzień dobry ,
 
w związku z artykułem „Przestańcie protestować, to zasadzimy drzewa”,czyli refleksje po wizycie na Wspólnym Posiedzeniu Wszystkich Komisji Rady Miasta w Swarzędzu, która odbyła się 25 września 2012 r.” zamieszczonym na stronie  http://www.kicinonline.pl  proszę o kontakt , gdyż  w artykule tym pada moje nazwisko i przypisywane są mi stwierdzenia, których nie użyłam. Domagam się więc sprostowania i oczekuje na reakcję z Państwa strony.

z poważaniem
Dagmara Chmielecka

BROS
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel. 061 826 25 12 wew.232
tel.kom 514178257
fax. 061 820 08 41
www.bros.pl; dagmara.chmielecka@bros.pl” Nasza odpowiedź:

From: Kontakt KicinOnLine [mailto:kontakt@kicinonline.pl]
Sent: Friday, October 05, 2012 3:19 PM
To: "Dagmara Chmielecka"
Subject: Re: dot. nieprawdziwych informacji zamieszczonych na stronie http://www. kicinonline.pl

Szanowna Pani,

dziękujemy za zainteresowanie publikacjami na stronie www.kicinonline.pl.

W nawiązaniu do otrzymanej od Pani wiadomości informujemy, iż została ona przekazana na adres mailowy Stowarzyszenia Len. Jednocześnie w sytuacji, gdy uważa Pani, iż w opublikowanym tekście zostały użyte słowa, których Pani nie użyła, prosimy o przesłanie sprostowania, które zostanie umieszczone na stronie www.kicinonline.pl w charakterzez ad vocem. Jednocześnie informujemy, iż aby była Pani pewna, że Pani oświadczenie zostanie opublikowane, w dniu dzisiejszym opublikujemy na stronach www.kicinonline.pl otrzymaną od Pani wiadomość z informacją, iż oczekujemy na sprostowanie.

Z poważaniem

Zespół Administracyjny KicinOnLine


 

Sprostowanie otrzymane od pani Dagmary Chmieleckiej (ze względów technicznych publikujemy dopiero w dniu dzisiejszym):

"From:Dagmara Chmielecka [mailto:dagmara.chmielecka@bros.pl]
Sent: Friday, October 05, 2012 4:48 PM
To: kontakt@kicinonline.pl
Subject: Re: dot. nieprawdziwych informacji zamieszczonych na stronie http://www. kicinonline.pl

 

W związku z nieprawdziwą informacją zamieszczoną dnia 04.10.2012 r.  na stronie internetowej http://www.kicinonline.pl/domagam się sprostowania nieprawdziwych informacji dotyczących mojej wypowiedzi z dnia 25 września 2012r. W artykule napisano: „ jakoby większym zagrożeniem dla środowiska i mieszkańców Kicina było przeznaczenie terenu inwestycji pod zabudowę mieszkaniową”. Przypisanie mojej osobie tej wypowiedzi jest nieprawdą, gdyż takie słowa z moich ust nie padły. Moje stwierdzenie brzmiało następująco „ .. na omawianym obszarze obowiązuje plan zagospodarowania, zgodnie z którym teren inwestycji przeznaczony jest pod aktywizację gospodarczą, ale sami Państwo wiedzą, że uchwalone studium przewiduje tam w przyszłości zabudowę mieszkaniową. Jedynie kwestią czasu jest zmiana krajobrazu i wcale nie jest powiedziane, że osiedle gęsto usianych domów będzie stanowiło widok lepszy, niż otoczony zielenią budynek firmy Bros”.
Jak nietrudno zauważyć, nie ma w tej wypowiedzi wzmianki o tym, iż zabudowa mieszkaniowa byłaby zagrożeniem dla środowiska, dlatego też proszę o jej sprostowanie.

 

Dagmara Chmielecka"


Nasz komentarz opublikujemy w najbliższych dniach.

Newsletter

Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

KicinOnLine forum
Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka
Len Kicin
Infoczerwonak